אודות

"כל דבר שנעשה מאהבה, מתרחש מעבר לטוב ורע" (פרידריך ניטשה)

אהובה גול אימון בגישת NLP

הסיפור שלי
היי, אני אהובה גול, בת 56. אימא משלבת, בת זוג, מאמנת, מרצה וכותבת, אוהבת אדם ומאמינה באהבה וזוגיות ככח מניע מרכזי בחיים.
הייעוד שלי הוא לאמן, להיות עבור אנשים, לעזור להם לייצר בהירות בחייהם ובמערכות היחסים שהם מנהלים, ללוות אותם בהחלטות חשובות ולאפשר להם להגשים, לצמוח ולחיות חיים מאושרים ומלאי משמעות, בגירסא הכי טובה של עצמם כאינדיבידואלים, כהורים וכבני זוג, מי במשפחה אורגנית ומי במשפחה משולבת

מאז ומתמיד הייתי ה'כותל' של כולם. עוד כנערה מתבגרת ואחר כך כאישה צעירה (וגם קצת פחות צעירה), תמיד אפיינה אותי יכולת הקשבה עמוקה, אינטואיציה טבעית לזהות מצבים, לב אוהב ופתוח ויכולת לתרום מילה טובה או רעיון, שהצליחו לעשות סדר במחשבות של מי שביקש את עצתי. עד היום אני מופתעת משיחות מקריות עם אנשים חדשים שתוך דקות ספורות מוצאים את עצמם מספרים לי "דברים שלא סיפרתי אף פעם לאף אחד"…

אך החיים, כמו החיים לקחו אותי לסיבוב מעניין והרחיקו אותי מנטיית הלב הטבעית הזו שלי; באוניברסיטה למדתי כלכלה וסוציולוגיה, התמקצעתי בסחר קמעונאי בחברה גדולה, ניהלתי את השיווק של מכללה להכשרת מורים ועסקתי בניהול תיירות. אבל משהו תמיד הרגיש לי 'על יד'.

כל משבר הוא הזדמנות לצמיחה

לפני מספר שנים לאחר עשרות שנות נישואין, החלטתי להתגרש. עשיתי זאת, כיוון שהבנתי שכדי לחיות את החיים שאני חושבת שמגיע לי לחיות, חיים של שמחה, התפתחות, הגשמה, כבוד ואהבה, אין לי ברירה אלא להתגרש.
ביחד עם ההחלטה להתגרש, נולדה החלטה נוספת חשובה ודרמטית שתשפיע על המשך חיי, גם המקצועיים; החלטתי שמעכשיו, אעשה "רק מה שטוב לי"; אהייה במקומות שעושים לי טוב, אעסוק בדברים שמעניינים וממלאים אותי וכמובן אבלה את חיי עם אנשים שאני אוהבת ואוהבים אותי, אבל לא פחות מכך, כאלה שמצמיחים ומשמחים אותי.
החלטה זו לבדה שינתה את חיי. הכרתי את אהובי ושותפי לחיים, חוויתי חויות מרגשות, פגשתי אנשים חדשים, העמקתי קשרים עם חברים ותיקים ובחרתי לוותר על אחרים. למדתי שהקלישאה שהחיים שלנו הם בעצם מה שאנחנו עושים מהם, היא הרבה יותר מסיסמא ריקה, אלא אמת נוכחת ומרגשת ואז גם החלטתי לשתף את המתנות האלה שהכנסתי לחיי עם העולם.

ארגז הכלים שלי
אני אישה שאוהבת ונהנית ללמוד ולהרחיב את תחומי הידע והיכולות שלי.
יש לי B.A. מהחוג לכלכלה וסוציולוגיה באוניברסיטת בר אילן, אני מאמנת לזוגיות ומערכות יחסים, מאסטר NLP ומדריכת הורים. עברתי השתלמויות בתחומי הפסיכולוגיה החיובית, התקשורת המקרבת ומיינדפולנס. כל אחד מהדברים הללו הוסיף עוד תובנה, עוד נדבך, עוד חיזוק ועוד כלי לסל המשאבים הטבעיים שלי.
למדתי לטייב את ההקשבה האינטואיטיבית שלי. התרגלתי לשאול במקום להניח הנחות, למדתי לדייק בשאילת שאלות חכמות, להוביל תהליכים במקצועיות וענווה, ולהביא את מי שיושב מולי, למצוא בעצמו את התשובות הכי מדויקות עבורו, תוך חיבור וקבלה עצמית.

ה'אני מאמין' שלי

תפיסת העולם ומערכת ההפעלה הבסיסית שלי מבוססות על האמונה שהחיים יפים, ש(רוב)בני האדם בבסיסם טובים ובעיקר בעיקר, שיש לנו – לכל אחת ואחד מאיתנו – השפעה עצומה על איך ייראו חיינו.

מסע חיי לימד אותי שגם בימים הקשים ביותר ובמקומות הנמוכים ביותר שבהם הייתי, כאשר דבקתי באופטימיות ובחרתי בעמדה פרואקטיבית, כלומר לקום ולעשות מעשה, התגברתי וניצחתי הכל!

אני מאמינה בכל ליבי שהחיים קצרים מכדי לבזבז אותם ושמגיע לנו לחיות אותם בעוצמה, בלמידה, בהתלהבות, בשמחה ובאהבה.

וכן, אני יודעת. לפעמים לא קל לעבור את המסע הזה לבד. לפעמים בתוך הבלבול וסערת הרגשות, צריך מישהו שישאל אותנו את השאלה האחת שתעשה את כל ההבדל, יגיד לנו את המילה היחידה שאנחנו כל כך צריכים לשמוע, או שאפילו רק ישים לנו את המראה מול הפנים.
אז בואו. מבטיחה להיות ה'מישהו' הזה בשבילכם, לרוץ איתכם ביחד עד שתלמדו לעשות זאת לבד וללוות אתכם עד שתצליחו לפרוש כנפיים ולעוף.

אהובה גול חיבור אל חוכמת הלב

לחצו פה ונתחיל את המסע המרגש של שארית חייכם

תהליכי אימון

אימון לזוגיות ומערכות יחסים

שוב עשיתם הכל כדי שהפעם הזוגיות הזו תצליח, שוב זה נגמר באותו מפח נפש ושוב אותה המחשבה שאולי זוגיות זה לא בשבילכם.

אימון זוגי - משפחה וזוגיות בפרק ב'

הרי זוגיות שניה אחרי הגירושין, אמורה להיות התיקון שלנו, תקווה למשהו חדש, אחרי שיצאנו חבולים מפרק א'. אז למה זה כל כך קשה והאם אימון זוגי יכול לעזור?

אימון אישי להגשמה והתפתחות

כולנו מרגישים לפעמים שאתגרי החיים מקשים עלינו ומרחיקים אותנו ממי אנחנו. הכל סוגר עלינו ואנחנו לא מצליחים למצוא את השלט 'יציאה'. אימון אישי משולב בטכניקות מעולם ה-NLP יכול להיות התשובה גם עבורכם.

כתוב את הכותרת כאן