למה אימון ולמי זה מתאים

אהובה גול אימון לזוגיות ומשפחה

אימון אישי בגישת NLP

אימון הוא תחום מעשי שלוקח אתכם מהמקום בו אתם נמצאים, לעבר המקום, שאתם רוצים, ראויים ומסוגלים להיות בו. אימון יכול להתאים לכם אם אתם חווים את ההווה שלכם כמשהו חסר ויודעים שיש לכם אפשרות למשהו טוב יותר. תהליך אימון לא עוסק בתיקון נזקי העבר, אלא מתמקד בחקר הפוטנציאל שלך בהווה ובעתיד. אימון בגישת NLP מבוסס על מספר הנחות יסוד פשוטות אך עמוקות, שיאפשרו לכם לראות את חייכם באור חדש ובאופן מקדם ופרואקטיבי, לשחרר חסמים, לפרק אמונות מגבילות, לגלות את הייעוד שלכם ולהצליח לרקום את מציאות חייכם המיטבית.
בתהליך אימון ממוקד בן כ- 10 מפגשים, תגדירו מטרה אותה אתם רוצים להשיג ותתרכזו בחתירה להגשמתה, תוך מציאת הגירסא המיטבית של עצמכם.

אימון זוגי בגישת NLP

הקשר הזוגי והמשפחתי נוגע בבסיס השייכות שלנו. זוגיות היא בחירה שנועדה למלא את הצורך שלנו באהבה ביטחון ושותפות. אך בחיים כמו בחיים, המציאות, השיגרה, קשיי היומיום, מעמידים את הזוגיות שלנו במבחן. באימון זוגי אנו עושים היכרות עם ההיסטוריה הזוגית שלכם, לומדים ביחד על גורמים מקדמים ומעכבים, עושים מודלינג ממה שכן עובד לכם ומגבשים את ההוויה הזוגית המיטבית שאתם רוצים להיות בה.

למה לבחור דווקא בי כמאמנת שלך?

יש הרבה מאמנים מצויינים, אך קצת כמו בזוגיות, גם באימון צריכה להיות התאמה עם המאמנת שלכם מבחינת הערכים, הגישה ותפיסות העולם והם צריכים להיות כאלה שאתם יכולים להתחבר אליהן.
אז עכשיו כשאתם מטיילים באתר שלי, אתם כבר קצת מכירים אותי ויודעים שאני חיה את מה שאני מאמנת, יוצרת לעצמי את חיי בכל יום ויום, אופטימית ללא תקנה, חיה חיים מאושרים, מעניינים ומלאי אהבה והגשמה אישית ומקצועית. האושר הגדול שלי הוא ללכת יד ביד עם המתאמנים שלי, לשאול את השאלות המדויקות, לעזור להם לגלות את היכולות שלהם, לאפשר להם לגעת בכאב, לפרק אותו ואז להתחיל לשמוע את האסימונים נופלים, לראות אותם צומחים מתוך הקושי ולדעת שהצלחתי להביא גם אותם למצוא את התשובות הכי מדויקות עבור עצמם ובעצם להפוך את החיים שלהם ושל האנשים החשובים להם להרבה יותר שמחים ומאושרים. מבחינתי, אין ייעוד חשוב מזה.

נשמע מעניין אבל איך אדע שזה מתאים לי?

לפני שמתחילים תהליך אימון, אנחנו מקיימים שיחת היכרות ראשונית בטלפון, ללא התחייבות. בשיחה הזו אנו עושים תיאום ציפיות הדדי, בעזרתו אנחנו מבינים אם תהליך אימון יכול לקדם אתכם ומרגישים אם רוצים לצאת לדרך ביחד. רק במידה והתשובה לשתי השאלות חיובית, קובעים יום ושעה ומתחילים.

אהובה גול אימון לזוגיות ומשפחה

תהליך האימון האישי בגישת NLP והחיבור אל חוכמת הלב

1

היכרות ותיאום ציפיות

נמפה את תמונת חייכם העכשווית, נעשה תיאום ציפיות הדדי ונתחיל את המסע – 10 מפגשים פרונטליים או באמצעות זום.

2

הגדרת מטרה אקולוגית

מתוך מפת העולם והצרכים שלכם, תגדירו את מטרת האימון – אותו נושא שדורש התייחסות והתגייסות וביחד נבנה תמונת עתיד אופטימלית.

3

זיהוי וביסוס משאבים וחוזקות

נעשה היכרות מחודשת עם החוזקות, הכשרונות, היכולות, האהבות והעוצמות שלכם. נרחיב את העיסוק בהם, נבסס וננכיח אותם.

4

חיבור לחוכמת הלב ולכאב

נלמד להקשיב ללב, להתחבר לכאב, לחבק אותו, לחמול לעצמכם ולאהוב את מי שאתם. משם נתחיל לחתור לעבר המטרה.

5

זיהוי דפוסי פעולה מעכבים

כשאתם מצויידים בחמלה עצמית ובסל משאבים מלא, נתחיל למפות את ההתנהגויות שמעכבות אתכם ובמקומן לרקום את הגירסא המשודרגת שלכם.

6

תוצאות, סיכום ופרישת כנפיים

במפגש האחרון נביט במפת חייכם החדשה, בהישגים והשינויים שהצלחתם לייצר בחייכם ונהפוך את הגירסא המשודרגת שלכם לברירת המחדל בחייכם.

שאלות ותשובות

באימון בגישת NLP אתם לא יושבים על הספה, שופכים את הלב ומישהו מולכם מהנהן בהבנה. איתי באים לעבוד. ביחד מבינים איפה הקושי, נותנים שם לשינוי שאתם רוצים לעשות, מגדירים מטרה ובמשך 10 מפגשים חותרים להשגתה. בין אימון לאימון אתם 'על זה'. נוכחים במציאות שלכם, מתנסים, בודקים וממוקדי מטרה. בפגישות האימון עצמן, אנחנו מדייקים עוד ועוד, את המטרה, את הדרכים שיובילו אתכם אליה, אתכם.
והתהליך הוא כל כך עוצמתי ומרגש, כל כך מעצים ומצמיח, שאחריו אתם פשוט לא תהיו אותם האנשים שהייתם לפניו, אלא גירסא הרבה יותר משודרגת!

תהליך אימון מתאים לאנשים שמבינים שמגיע להם לחיות חיים טובים יותר. שרוצים חיים שמחים, מאושרים, מלאים, נוכחים ומתאימים ליכולותיהם. אנשים שמאמינים שגם הם יכולים לשכתב את סיפור חייהם ולהפוך אותו לסיפור שהם חושבים שמגיע להם לחיות, אבל וזה אבל גדול, הם גם מחוייבים לעצמם ולתהליך ומוכנים להפשיל שרוולים ולעשות עבודה. תהליך אימון אינו מומלץ לאנשים אשר נמצאים בטיפול פסיכיאטרי.

אני חיה את מה שאני מאמנת, יוצרת לעצמי את חיי בכל יום ויום, חיה חיים מאושרים, מעניינים ומלאי אהבה והגשמה אישית ומקצועית. האושר הגדול שלי הוא ללכת יד ביד עם המתאמנים שלי, לשאול את השאלות המדויקות, לאפשר להם לגעת בכאב, לפרק אותו, לשמוע את האסימונים נופלים ולדעת שגם הם מצאו את התשובות הכי מדויקות בתוכם עבור עצמם.

יקר יחסית למה? בשונה מתהליכי ייעוץ או טיפול שיכולים להיות ארוכים מאוד, תהליך אימון הינו ממוקד מטרה וקצוב בזמן. תהליך אימון ממוצע אורך בין 10-12 מפגשים וכבר במהלכם ובוודאי שבסופם, תרגישו שינוי משמעותי ומיטיב בחייכם. התועלת שתפיקו מן התהליך היא מוחשית, מיידית, אך לא פחות מכך ארוכת טווח וממש משנת חיים וככזאת, שווה כסף רב.

תהליך אימון מורכב מ- 200% מחויבות – 100% של המאמן ו- 100% של המתאמן. 100% שלי מובטחים לכם מראש, אבל ללא המחויבות שלכם לתהליך, ללא השקעה בקיום המשימות שתיקחו על עצמכם וללא חתירה כנה לשינוי, הצלחת התהליך תהייה חלקית.

כפי שכבר נאמר, אורך תהליך האימון מוגדר מראש ועומד בממוצע על 10-12 מפגשים. יחד עם זה, בסיום התהליך, אני לא נעלמת ותמיד נשארת פה עבורכם. בכל נקודת זמן אם תרגישו צורך, נוכל לקבוע פגישת כיוונון חד פעמית, או אפילו תהליך נוסף, על מטרה חדשה שעלתה, כך עד שתגשימו את כל המטרות ואת כל החלומות שלכם.

אז בואו, התקבלתם לעבודה הכי מתגמלת בחיים

תהליכי אימון

אימון לזוגיות ומערכות יחסים

שוב עשיתם הכל כדי שזה יצליח, שוב זה נגמר באותו מפח נפש ושוב אותה המחשבה שאולי זוגיות זה לא בשבילכם.

אימון לזוגיות ומשפחה בפרק ב'

הרי זה אמור להיות התיקון שלנו, תקווה למשהו חדש, אחרי שיצאנו חבולים מפרק א', אז למה לעזאזל זה כל כך קשה?

אימון אישי להגשמה והתפתחות

לפעמים אתגרי החיים מקשים עלינו לזכור מי אנחנו. הכל סוגר עלינו ואנחנו לא מצליחים למצוא את השלט 'יציאה'.