צור קשר

לתאום שיחת היכרות או לקביעת פגישה, התקשרו או שילחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם.

זקוקים לעוד מידע ? הנה עוד כמה תשובות

באימון בגישת NLP אתם לא יושבים על הספה, שופכים את הלב ומישהו מולכם מהנהן בהבנה. איתי באים לעבוד. ביחד מבינים איפה הקושי, נותנים שם לשינוי שאתם רוצים לעשות, מגדירים מטרה ובמשך 10 מפגשים חותרים להשגתה. בין אימון לאימון אתם 'על זה'. נוכחים במציאות שלכם, מתנסים, בודקים וממוקדי מטרה. בפגישות האימון עצמן, אנחנו מדייקים עוד ועוד, את המטרה, את הדרכים שיובילו אתכם אליה, אתכם.
והתהליך הוא כל כך עוצמתי ומרגש, כל כך מעצים ומצמיח, שאחריו אתם פשוט לא תהיו אותם האנשים שהייתם לפניו, אלא גירסא הרבה יותר משודרגת!

תהליך אימון מתאים לאנשים שמבינים שמגיע להם לחיות חיים טובים יותר. שרוצים חיים שמחים, מאושרים, מלאים, נוכחים ומתאימים ליכולותיהם. אנשים שמאמינים שגם הם יכולים לשכתב את סיפור חייהם ולהפוך אותו לסיפור שהם חושבים שמגיע להם לחיות, אבל וזה אבל גדול, הם גם מחוייבים לעצמם ולתהליך ומוכנים להפשיל שרוולים ולעשות עבודה. תהליך אימון אינו מומלץ לאנשים אשר נמצאים בטיפול פסיכיאטרי.

אני חיה את מה שאני מאמנת, יוצרת לעצמי את חיי בכל יום ויום, חיה חיים מאושרים, מעניינים ומלאי אהבה והגשמה אישית ומקצועית. האושר הגדול שלי הוא ללכת יד ביד עם המתאמנים שלי, לשאול את השאלות המדויקות, לאפשר להם לגעת בכאב, לפרק אותו, לשמוע את האסימונים נופלים ולדעת שגם הם מצאו את התשובות הכי מדויקות בתוכם עבור עצמם.

יקר יחסית למה? בשונה מתהליכי ייעוץ או טיפול שיכולים להיות ארוכים מאוד, תהליך אימון הינו ממוקד מטרה וקצוב בזמן. תהליך אימון ממוצע אורך בין 10-12 מפגשים וכבר במהלכם ובוודאי שבסופם, תרגישו שינוי משמעותי ומיטיב בחייכם. התועלת שתפיקו מן התהליך היא מוחשית, מיידית, אך לא פחות מכך ארוכת טווח וממש משנת חיים וככזאת, שווה כסף רב.

תהליך אימון מורכב מ- 200% מחויבות – 100% של המאמן ו- 100% של המתאמן. 100% שלי מובטחים לכם מראש, אבל ללא המחויבות שלכם לתהליך, ללא השקעה בקיום המשימות שתיקחו על עצמכם וללא חתירה כנה לשינוי, הצלחת התהליך תהייה חלקית.

כפי שכבר נאמר, אורך תהליך האימון מוגדר מראש ועומד בממוצע על 10-12 מפגשים. יחד עם זה, בסיום התהליך, אני לא נעלמת ותמיד נשארת פה עבורכם. בכל נקודת זמן אם תרגישו צורך, נוכל לקבוע פגישת כיוונון חד פעמית, או אפילו תהליך נוסף, על מטרה חדשה שעלתה, כך עד שתגשימו את כל המטרות ואת כל החלומות שלכם.