תהליכי אימון

"לעולם לא תמצא קשת בענן אם תביט מטה" (צ'ארלי צ'פלין)

אימון לזוגיות ומערכות יחסים

זוגיות ומערכות יחסים

החיים שלנו הם כולם מערכות יחסים. עם ההורים שלנו, בני הזוג, הילדים, קולגות לעבודה, שכנים, חברים. לאן שלא נסתכל, אנחנו חלק מאינטראקציות אנושיות. ובכל כובע כזה שלנו, אנחנו משהו קצת אחר. יש מערכות יחסים שמסבות לנו אושר גדול, יש אחרות שגורמות לנו לזוז בחוסר נוחות ויש כאלה שאולי לא קיימות בחיינו. בתוך כל הפאזל הזה של חיינו, אנחנו מבולבלים....
להמשך קריאה

זוגיות ומשפחה בפרק ב'

זוגיות ומשפחה בפרק ב'

אם יש דבר אחד שאפשר להגיד על זוגיות ומשפחה בפרק ב', זה ששום דבר, אבל ממש שום דבר לא מובן מאליו! לא הזוגיות, לא האהבה, לא הילדים, לא המגורים. הכל שונה, טעון, מורכב ובאותה נשימה גם מופלא ומרגש. זוגיות בפרק ב' היא מארג עדין של קשרים בין שני אנשים שיצאו ממערכות זוגיות קודמות
להמשך קריאה

הגשמה והתפתחות אישית

הגשמה והתפתחות אישית

בעידן המודרני החיים שלנו מורכבים ואינטנסיביים מאוד. אנחנו חיים שנים ארוכות יותר, בעולם שופע אפשרויות, מנהלים מערכות יחסים רבות במשפחה, בעבודה, עם חברים, וכל הזמן רוצים יותר. יותר כסף, יותר כבוד, יותר הגשמה, יותר אהבה, יותר מהכל. לפעמים בתוך כל העומס הזה, אנחנו מרגישים אבודים – יש לנו הכל אבל כאילו אין לנו כלום...
להמשך קריאה

שאלות ותשובות

באימון בגישת NLP אתם לא יושבים על הספה, שופכים את הלב ומישהו מולכם מהנהן בהבנה. איתי באים לעבוד. ביחד מבינים איפה הקושי, נותנים שם לשינוי שאתם רוצים לעשות, מגדירים מטרה ובמשך 10 מפגשים חותרים להשגתה. בין אימון לאימון אתם 'על זה'. נוכחים במציאות שלכם, מתנסים, בודקים וממוקדי מטרה. בפגישות האימון עצמן, אנחנו מדייקים עוד ועוד, את המטרה, את הדרכים שיובילו אתכם אליה, אתכם.
והתהליך הוא כל כך עוצמתי ומרגש, כל כך מעצים ומצמיח, שאחריו אתם פשוט לא תהיו אותם האנשים שהייתם לפניו, אלא גירסא הרבה יותר משודרגת!

תהליך אימון מתאים לאנשים שמבינים שמגיע להם לחיות חיים טובים יותר. שרוצים חיים שמחים, מאושרים, מלאים, נוכחים ומתאימים ליכולותיהם. אנשים שמאמינים שגם הם יכולים לשכתב את סיפור חייהם ולהפוך אותו לסיפור שהם חושבים שמגיע להם לחיות, אבל וזה אבל גדול, הם גם מחוייבים לעצמם ולתהליך ומוכנים להפשיל שרוולים ולעשות עבודה. תהליך אימון אינו מומלץ לאנשים אשר נמצאים בטיפול פסיכיאטרי.

אני חיה את מה שאני מאמנת, יוצרת לעצמי את חיי בכל יום ויום, חיה חיים מאושרים, מעניינים ומלאי אהבה והגשמה אישית ומקצועית. האושר הגדול שלי הוא ללכת יד ביד עם המתאמנים שלי, לשאול את השאלות המדויקות, לאפשר להם לגעת בכאב, לפרק אותו, לשמוע את האסימונים נופלים ולדעת שגם הם מצאו את התשובות הכי מדויקות בתוכם עבור עצמם.

יקר יחסית למה? בשונה מתהליכי ייעוץ או טיפול שיכולים להיות ארוכים מאוד, תהליך אימון הינו ממוקד מטרה וקצוב בזמן. תהליך אימון ממוצע אורך בין 10-12 מפגשים וכבר במהלכם ובוודאי שבסופם, תרגישו שינוי משמעותי ומיטיב בחייכם. התועלת שתפיקו מן התהליך היא מוחשית, מיידית, אך לא פחות מכך ארוכת טווח וממש משנת חיים וככזאת, שווה כסף רב.

תהליך אימון מורכב מ- 200% מחויבות – 100% של המאמן ו- 100% של המתאמן. 100% שלי מובטחים לכם מראש, אבל ללא המחויבות שלכם לתהליך, ללא השקעה בקיום המשימות שתיקחו על עצמכם וללא חתירה כנה לשינוי, הצלחת התהליך תהייה חלקית.

כפי שכבר נאמר, אורך תהליך האימון מוגדר מראש ועומד בממוצע על 10-12 מפגשים. יחד עם זה, בסיום התהליך, אני לא נעלמת ותמיד נשארת פה עבורכם. בכל נקודת זמן אם תרגישו צורך, נוכל לקבוע פגישת כיוונון חד פעמית, או אפילו תהליך נוסף, על מטרה חדשה שעלתה, כך עד שתגשימו את כל המטרות ואת כל החלומות שלכם.

אז בואו, עכשיו בדיוק זה הזמן להתחיל את המסע המרגש של שארית חייכם

לקוחות ממליצים